RU UA
Допомога
Працюємо по буднях з 9:00 до 17:00 Приймаємо замовлення цілодобово

Дропшипінг

Ми працюємо по дропшипінгу!

Наша місія – побудувати взаємовигідні довгострокові відносини з партнерами, яким ми постачаємо товари.
Ми допомагаємо своїм партнерам протягом усього процесу роботи в аспектах, пов'язаних із нашим партнерством.

Що таке дропшипінг?

Дропшиппінг - це система, за якою ви продаєте товар, який фактично не знаходиться у вас на складі, заробляючи на різниці між оптовою та роздрібною ціною. Товар у разі надається компанією постачальником. Багато дропшипінг постачальники не надають детальної та опрацьованої системи зі своєю компанією, а також не можуть забезпечити постійну наявність свого товару. Ми, у свою чергу, даємо нашим партнерам заробити, надаємо зручну CRM систему, офіційні документи, синхронізацію із сайтом за допомогою XML/YML посилань та забезпечуємо безперебійну наявність товару.
Дроп шипінг дозволяє вам отримувати прибуток не виходячи з дому. Немає витрат на оренду складських приміщень, офісу. Дропшиппнг в Інстаграмі, на сайті або платформі - ми всюди надаємо вам підтримку. Крім того, товар клієнту відправляють наші спеціалісти самостійно, вам навіть не доведеться тримати товар у руках. Таким чином, якщо ви шукаєте дропшипінг сайти, то Love You Home стане вашим добрим партнером.

Як працює дропшипінг?

Насамперед, ви реєструєтеся на нашому сайті, як оптовий покупець. Далі, ми перевіряємо інформацію про вас та надаємо повноцінний доступ до CRM дропшиппера. Там ви можете залишати заявки на замовлення та залишати необхідні дані про відправлення (ТТН). Після цього, ви проводите оплату за товар за своєю ціною і ми відправляємо даний товар вашому клієнту. Як правило, всі товари йдуть день у день.
Умови роботи з Дропшиппінгу:
  • Ця система працює тільки на території України;
  • Наявність магазину, сайту, торгової сторінки чи групи у соц. мережах, форумах СП;
  • Замовлення по Дропшиппінгу приймаються лише після перевірки виставленого товару на Ваших ресурсах;
  • Опт від 1 одиниці, відправлення безпосередньо до Ваших клієнтів.

Оплата за товар

Ви сплачуєте замовлення на розрахунковий рахунок. Це обов'язкова умова відправлення замовлення вашому покупцю.


В цілому, дропшипінг це популярний напрямок для напівпасивного заробітку. Такий напрямок, як дропшипінг Україна дізналася відносно нещодавно і після цього, напрямок невпинно зростає та розвивається. Як не крути, Love You Home зайняло велику віху в такому напрямку, як дропшипінг постачальники Україна, і ми запрошуємо вас до нас приєднатися.

сайти дропшипінг Приєднатися до спільноти!
(Вибирайте оптового покупця)